Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Farrer Cottage, Straiton

Snadná online rezervace Farrer Cottage a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Straiton bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Farrer Cottage (Prázdninové domy), ubytování Straiton, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Farrer Cottage. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Farrer Cottage může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Farrer Cottage se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Farrer Cottage vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

0

Farrer Cottage (Prázdninové domy), Straiton

Straiton, Velká Británie (Zobrazit hotel na mapě)

Farrer Cottage
Farrer Cottage 1Farrer Cottage 2Farrer Cottage 3Farrer Cottage 4Farrer Cottage 5Farrer Cottage 6Farrer Cottage 7Farrer Cottage 8Farrer Cottage 9Farrer Cottage 10Farrer Cottage 11Farrer Cottage 12Farrer Cottage 13Farrer Cottage 14Farrer Cottage 15Farrer Cottage 16

Farrer Cottage is a holiday home set in Straiton. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen.

This holiday home with city views features 3 bedrooms and a bathroom with a bath or shower.

Ayr is 17 km from the holiday home, while Troon is 26 km from the property. The nearest airport is Glasgow Prestwick Airport, 22 km from the property.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Farrer Cottage)

Služby na recepci

Úschova zavazadel

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení

Obecné podmínky (Farrer Cottage)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 10:00

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Farrer Cottage)

Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. Cottages.com Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů.