Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Gardens Cottage, Straiton

Snadná online rezervace Gardens Cottage a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Straiton bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Gardens Cottage (Prázdninové domy), ubytování Straiton, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Gardens Cottage. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Gardens Cottage může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Gardens Cottage se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Gardens Cottage vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

0

Gardens Cottage (Prázdninové domy), Straiton

Straiton, Velká Británie (Zobrazit hotel na mapě)

Gardens Cottage
Gardens Cottage 1Gardens Cottage 2Gardens Cottage 3Gardens Cottage 4Gardens Cottage 5Gardens Cottage 6Gardens Cottage 7Gardens Cottage 8Gardens Cottage 9Gardens Cottage 10Gardens Cottage 11Gardens Cottage 12Gardens Cottage 13

Gardens Cottage is a holiday home situated in Straiton. The property has city views and is 17 km from Ayr.

The holiday home features 3 separate bedrooms and includes a kitchen with an oven and a dining area. The holiday home also has a bathroom with a bath or shower.

Troon is 26 km from the holiday home, while Prestwick is 21 km from the property. The nearest airport is Glasgow Prestwick Airport, 22 km from Gardens Cottage.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Gardens Cottage)

Služby na recepci

Úschova zavazadel

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení

Obecné podmínky (Gardens Cottage)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 10:00

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Gardens Cottage)

Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. Cottages.com Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů.