Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Kennedy Cottage, Straiton

Snadná online rezervace Kennedy Cottage a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Straiton bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Kennedy Cottage (Prázdninové domy), ubytování Straiton, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Kennedy Cottage. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Kennedy Cottage může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Kennedy Cottage se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Kennedy Cottage vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

0

Kennedy Cottage (Prázdninové domy), Straiton

Straiton, Velká Británie (Zobrazit hotel na mapě)

Kennedy Cottage
Kennedy Cottage 1Kennedy Cottage 2Kennedy Cottage 3Kennedy Cottage 4Kennedy Cottage 5Kennedy Cottage 6Kennedy Cottage 7Kennedy Cottage 8Kennedy Cottage 9Kennedy Cottage 10

Kennedy Cottage is a holiday home located in Straiton. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen.

This 3-bedroom holiday home includes 1 bathroom fitted with a bath or shower.

Ayr is 17 km from the holiday home, while Troon is 26 km from the property. The nearest airport is Glasgow Prestwick Airport, 22 km from Kennedy Cottage.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Kennedy Cottage)

Služby na recepci

Úschova zavazadel

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení

Obecné podmínky (Kennedy Cottage)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 10:00

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Kennedy Cottage)

Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. Cottages.com Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů.