Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Mcdowall Cottage, Straiton

Snadná online rezervace Mcdowall Cottage a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Straiton bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Mcdowall Cottage (Prázdninové domy), ubytování Straiton, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Mcdowall Cottage. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Mcdowall Cottage může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Mcdowall Cottage se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Mcdowall Cottage vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

0

Mcdowall Cottage (Prázdninové domy), Straiton

Straiton, Velká Británie (Zobrazit hotel na mapě)

Mcdowall Cottage
Mcdowall Cottage 1Mcdowall Cottage 2Mcdowall Cottage 3Mcdowall Cottage 4Mcdowall Cottage 5Mcdowall Cottage 6Mcdowall Cottage 7Mcdowall Cottage 8Mcdowall Cottage 9Mcdowall Cottage 10Mcdowall Cottage 11Mcdowall Cottage 12Mcdowall Cottage 13

Mcdowall Cottage is a holiday home set in Straiton. The holiday home features city views and is 17 km from Ayr.

The holiday home is fitted with 2 bedrooms and a fully fitted kitchen with an oven and a toaster. The holiday home also features a bathroom with a bath or shower.

Troon is 26 km from the holiday home, while Prestwick is 21 km from the property. The nearest airport is Glasgow Prestwick Airport, 22 km from Mcdowall Cottage.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Mcdowall Cottage)

Služby na recepci

Úschova zavazadel

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení

Obecné podmínky (Mcdowall Cottage)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 10:00

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Mcdowall Cottage)

Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. Cottages.com Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů.