Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Mckenzie Cottage, Straiton

Snadná online rezervace Mckenzie Cottage a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Straiton bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Mckenzie Cottage (Prázdninové domy), ubytování Straiton, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Mckenzie Cottage. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Mckenzie Cottage může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Mckenzie Cottage se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Mckenzie Cottage vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

10

Mckenzie Cottage (Prázdninové domy), Straiton

Straiton, Velká Británie (Zobrazit hotel na mapě)

Mckenzie Cottage
Mckenzie Cottage 1Mckenzie Cottage 2Mckenzie Cottage 3Mckenzie Cottage 4Mckenzie Cottage 5Mckenzie Cottage 6Mckenzie Cottage 7Mckenzie Cottage 8Mckenzie Cottage 9Mckenzie Cottage 10Mckenzie Cottage 11Mckenzie Cottage 12Mckenzie Cottage 13Mckenzie Cottage 14Mckenzie Cottage 15Mckenzie Cottage 16Mckenzie Cottage 17

Mckenzie Cottage is a holiday home located in Straiton. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen.

The holiday home has 4 bedrooms and 1 bathroom with a bath or shower.

Ayr is 17 km from the holiday home, while Troon is 26 km away. Glasgow Prestwick Airport is 22 km from the property.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Mckenzie Cottage)

Služby na recepci

Úschova zavazadel

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení

Obecné podmínky (Mckenzie Cottage)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 10:00

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Mckenzie Cottage)

Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. Cottages.com Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů.