Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Wauchope Cottage, Straiton

Snadná online rezervace Wauchope Cottage a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Straiton bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Wauchope Cottage (Prázdninové domy), ubytování Straiton, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Wauchope Cottage. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Wauchope Cottage může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Wauchope Cottage se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Wauchope Cottage vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

0

Wauchope Cottage (Prázdninové domy), Straiton

Straiton, Velká Británie (Zobrazit hotel na mapě)

Wauchope Cottage
Wauchope Cottage 1Wauchope Cottage 2Wauchope Cottage 3Wauchope Cottage 4Wauchope Cottage 5Wauchope Cottage 6Wauchope Cottage 7Wauchope Cottage 8Wauchope Cottage 9Wauchope Cottage 10Wauchope Cottage 11Wauchope Cottage 12Wauchope Cottage 13

Wauchope Cottage is a holiday home situated in Straiton. The holiday home has city views and is 17 km from Ayr.

The holiday home has 4 bedrooms, a kitchen with a dining area and an oven, and a bathroom.

Troon is 26 km from the holiday home, while Prestwick is 21 km from the property. The nearest airport is Glasgow Prestwick Airport, 22 km from the property.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Wauchope Cottage)

Služby na recepci

Úschova zavazadel

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení

Obecné podmínky (Wauchope Cottage)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 10:00

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Wauchope Cottage)

Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. Cottages.com Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů.